Єпископ Макарівський Іларій звершив читання Великого покаянного канону в Свято-Покровському храмі селища Бишів

6 березня з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці селища Бишів Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства.

З владикою на богослужінні молилися: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук та клірики Бишівського благочиння.

У проповіді, виголошеній після читання канону, єпископ Іларій підкреслив про головне у пості. "Найважливішим для нас в духовному житті є сокрушенне серце. Саме до цього закликає нас через свій покаянний твір преподобний Андрій Критський. Для того, щоб щось змінити навколо, християнин повинен в першу чергу змінювати себе. І в цій наполегливій праці над собою і полягає зростання у Христі", - сказав Його Преосвященство.

Після завершення Великого повечір’я відбулися духовні збори кліриків Бишівського благочиння. Під час них було обговорено поточні питання життя парафій. Єпископ Іларій подякував усім за труди на ниві Христовій та побажав Божої допомоги у духовному зростанні.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua