Храм святих апостолів Петра і Павла

Храм апп. Петра і Павла (на Нивках)

вул. Тешебаєва, 54

Спочатку з ініціативи священика Гліба Помелова парафія створювалася під покровом Божої Матері, на честь Її ікони «Всіх скорботних Радосте». Його так і зареєстрували, вказавши адресу орендованої квартири на вулиці Туполєва. Але в 2000 р., коли вдалося домовитись про оренду кинутої будівлі колишнього ЖЕКівського клубу, було вирішено храм присвятити первоверховним апостолам Петру та Павлу.

Приміщення майбутнього храму було в жахливому стані. Віруючі взялися наводити будівлю в порядок своїми зусиллями. Хто чим міг, тим і допомагав. І незабаром в орендованому приміщенні зазвучали слова молитви, загорілися лампади.Перша Літургія було звершено в 2002 р. на день пам'яті святого апостола Андрія Первозванного.

На другому поверсі парафії розмістилися зал для недільної школи, хрещальня, просфорня, іконописна майстерня і кілька маленьких кімнаток-келій для священиків. По неділям в храмі проводяться розмови з дорослими парафіянами, а головне, з дітьми – у недільній школі. Задумано: новий іконостас, розписи стін, великі різьблені кіоти для ікон, ікони святих, мощі, яких зберігаються в церкві. Дай Бог це все здійснити.

Тел. 400-66-99.
Престольне свято: 10 липня.
Сайт: www.nivki.orthodoxy.ru

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua