архімандрит_гавриїл_рибальченко

архімандрит Гавриїл (Рибальченко)

Храм ікони Божої матері «Ікономісса»
Настоятель
Народження: 7 квітня 1973 р.
День тезоіменитства: 22 липня
Дияконська хіротонія: 21 жовтня 2000 р.
Священицька хіротонія: 26 жовтня 2000 р.
Чернечий постриг: 20 жовтня 2000 р.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua