Архімандрит Віктор (Коцаба) про хресний хід: “За найскромнішими підрахунками, там було більше 30 тисяч чоловік”

У хресному ході Української Православної Церкви, присвяченому дню Хрещення Русі та 1000-літтю преставлення рівноапостольного князя Володимира, взяло участь 30-40 тисяч чоловік. Про це в коментарі Корреспондент.net заявив глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Так отець Віктор прокоментував дані офіційних осіб і ЗМІ, які називали вдвічі менше число учасників - 15 000 чоловік: "Сьогодні будь-хто може скористатися інтернетом і обчислити площу вулиці, по якій йшли парафіяни і священики. Хресний хід розтягнувся на довжину всього маршруту від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври. За найскромнішими підрахунками, там було більше 30 тисяч людей", - заявив священнослужитель.

На думку архімандрита, занижуючи число учасників ходу, противники УПЦ намагаються знизити популярність конфесії. "Певним силам, які вступили в протистояння з нашою церквою, важливо створити видимість того, що вона не дуже популярна серед українців. Це важко зробити, адже на сьогоднішній день УПЦ - найчисленніша церква України" - зазначив представник УПЦ.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua