20160514_112507-vi

Архієпископ Макарівський Іларій вшанував список Андрониківської ікони Божої Матері

14 травня, у день шанування Андрониківської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бишів, де перебуває список місцево пошанованого образу Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук, клірики Макарівського вікаріатства. За літургією молилися ігуменія Аполінарія (Цвіркун) зі скита Іверської ікони Божої Матері села Соболівка (Житомирська область), що належить до ставропігійного монастиря на честь Афонської ікони Богородиці, з представницями обителі, представники місцевих органів самоврядування та громадськості.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, підкресливши величне значення Пресвятої Богородиці у справі спасіння роду людського. Священнослужителі піднесли молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння був звершений чин Славлення перед місцево пошанованим Андрониківським образом з вознесенням молитви до Матері Божої.

Архієпископ Іларій привітав духовенство та мирян зі святом Світлого Христового Воскресіння та днем шанування ікони, передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та подякував священству за сумлінне служіння на парафіях. У свою чергу, архімандрит Філарет подякував владиці Іларію за звершену цього дня Божественну літургію та передане благословення Його Блаженства. Всі присутні з рук архієпископа Іларія отримали ікони-копії місцево пошанованого образу.

Також напередодні Неділі жон-мироносиць та Міжнародного дня сім’ї керуючий вікаріатством привітав дружин священнослужителів, вручивши їм подарунки. Архієрей нагадав про важливість молитви цими днями і завжди дбати про примноження любові, єдності та порозуміння в сім’ях. Благодійники Свято-Покровської парафії отримали благословенні грамоти.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua