20150922_213854-vi

Архієпископ Макарівський Іларій взяв участь у міжнародній богословській конференції

22 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарій Київської митрополії архієпископ Макарівський Іларій та прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) взяли участь у щорічній міжнародній науково-богословській конференції "Успенські читання", присвяченій темі "Правда. Пам'ять. Примирення".

Конференція розпочала свою роботу в Національному заповіднику "Софія Київська". Владика Іларій виступив модератором на вечірньому засіданні. Його Високопреосвященство та архімандрит Філарет розповіли про соціальні проекти Макарівського вікаріатства та їх втілення в життя.

Зокрема ішлося про допомогу всім постраждалим під час бойових дій на сході України та про організацію реабілітації та відпочинку для дітей поранених українських військовослужбовців і сімей вимушених переселенців зі сходу нашої держави.

Особливу увагу було приділено співпраці парафій Макарівського вікаріатства та парафії святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан (Італія).

Священнослужителі подякували волонтерській групі "Київ-Мілан" та відзначили, що спільні проекти цієї групи і відділів соціально-благодійницького служіння Макарівського вікаріатства відбуватимуться й надалі.

23 вересня конференція продовжила свою роботу в стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua