20150825_235544-vi

Архієпископ Макарівський Іларій взяв участь у міжнародній конференції в Італії

25 серпня, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія на міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій пам'яті митрополита Сурозького Антонія (Блума) в Італії, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій підвів підсумки наукового форуму. Владику супроводжував прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), який також взяв участь у заході.

Конференція відбувалася в рамках міжнародного християнського форуму "Мітінг в Ріміні". Конференцію було організовано київським видавництвом "Дух і літера" (Україна), Фондом пам'яті митрополита Антонія Сурозького (Росія, Білорусь, Великобританія), італійською асоціацією "Comunione e Liberazione", парафією святителя Амвросія Медіоланського (Мілан, Італія) та соціальною організацією "Емаус" (Україна).

Також до підготовки конференції та виставки, присвячених видатному богослову нашого часу, долучилися провідні дослідники його творчої спадщини з багатьох країн світу.

Архієпископ Макарівський Іларій подякував організаторам за запрошення та підкреслив актуальність теми - вивчення духовної спадщини митрополита Антонія Сурозького, впровадження в реалії нашого сьогодення його великого пастирського та проповідницького досвіду.

Передавши благословення та привітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія, архієпископ Іларій закликав усіх, вивчаючи духовний досвід владики Антонія, впроваджувати його в життя.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua