Exif_JPEG_420

Архієпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння престольного свята Свято-Миколаївської парафії села Лука

22 травня, у день спомину перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Барi, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в нижньому храмі Свято-Миколаївської парафії у селі Лука Білогородського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Ломага та клірики вікаріатства.

На сугубій ектенії владика Іларій підніс молитву за мир в Україні. По завершенні літургії у верхньому храмі, який знаходиться в стані будівництва, відбувся чин Славлення перед іконою святителя Миколая Чудотворця з піднесенням молитви до святителя. Архієрей окропив храмову будівлю святою водою.

Владика Іларій привітав усіх присутніх з престольним святом і передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Його Високопреосвященство вручив орден Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня фундатору будівництва храму Миколі Березіну, який цього дня відзначав день тезоіменитства. Слід зазначити, що Микола Березін допомагав у відкритті багатьох парафій і будівництві храмів у Києво-Святошинському районі Київської області.

Настоятель храму від імені усієї парафіяльної громади щиросердно подякував архієрею за звершену літургію та передане благословення Архіпастиря.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua