wpid-20151009_120605-vi.jpg

Архієпископ Макарівський Іларій звершив богослужіння престольного свята в храмi села Колонщина

9 жовтня, у день пам’яті Апостола та Євангеліста Іоанна Боголова, вікарій Київської Митрополi архієпископ Макарівський Іларій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Iоаннiвському храмі у селі Колонщина Макарівського району.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Віталій Власюк, клірики Макарівського вікаріатства, гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Іларій виголосив слово, в якому зазначив, що основними елементами проповіді Іоанна Богослова є заклик до каяття та любові. Цими важливими християнськими чеснотами мають жити всі послідовники Христа, зростаючи в Ньому.

Після сугубої єктенії архієпископ Іларій пiдніс молитву за мир в Україні. Після  завершення Божественної літургії відбулася хресна хода навколо храму, який освятили у цей день п’ять років тому.

Владика Іларій привітав настоятеля та парафіян з престольним святом, передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та вручив благословенні грамоти парафіянам, які найбільше потрудилися для становлення парафіяльного життя.

Архімандрит Кирил та протоієрей Віталій подякували архієпископу Іларію за очолену Божественну літургію та передане благословення Його Блаженства, а всім присутнім – за спільну молитву.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua