DSC_0091-vi

Архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі села Чорногородка

8 березня, на свято першого та другого обрітення глави Іоанна Предтечі, архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у селі Чорногородка Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), настоятель храму священноінок Іоаким (Тищук), клірики Макарівського вікаріатства та гості парафії у священному сані. За богослужінням молилися сільський голова с. Чорногородка Віктор Логвиненко та представники органів місцевого самоврядування.

Після сугубої єктенії владика Іларій підніс молитву за мир в Україні.

По завершені Божественної літургії відбувся чин Славлення перед іконою Іоанна Предтечі з піднесенням молитви до святого.

Учні парафіяльної та місцевої загальноосвітньої шкіл після богослужіння дали виставу-концерт, присвячений підготовчому періоду до Великого посту, Масляній та прийдешній Прощеній неділі.

Архієрей подякував виконавцям за чудову духовну постанову, а священнослужителям - за старанні труди на ниві Христовій. Його Преосвященство привітав усіх зі святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Благочинний архімандрит Філарет та настоятель храму священноінок Іоаким подякували владиці Іларію за очолену Божественну літургію, піднесені молитви та передане благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Сільський голова також подякував владиці та священнослужителям за візит до села та звершене богослужіння.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua