SONY DSC

Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію та провів зібрання духовенства Бишівського благочиння

14 квітня, у день пам'яті преподобної Марії Єгипетської, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Чорногородка Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму священноінок Іоаким (Тищук), духовенство благочиння. Перед літургією всі священнослужителі підійшли до таїнства сповіді, яке звершив духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський.

Після сугубої єктенії архієпископ Макарівський підніс сугубу молитву за мир в Україні.

По завершенні служби Божої владика Іларій привітав усіх з днем пам'яті преподобної Марії Єгипетської та зазначив, що християни мають брати за приклад цю святу, як людину, яка піднялася з глибини гріхів до вершини святості, до якої нас закликає Господь.

Керуючий вікаріатством передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також Його Високопреосвященство подякував благочинному та всім священнослужителям за сумлінне виконання послухів і привітав настоятеля храму, священноінока Іоакима, з днем народження, який він відзначав напередодні.

Архімандрит Філарет від імені всього священства благочиння подякував архієрею за звершену літургію та передане благословення Його Блаженства.

Цього ж дня на парафії відбулося зібрання священнослужителів Бишівського благочиння, які очолив архієпископ Макарівський Іларій. Під час зустрічі було обговорено поточні питання життя благочиння, зокрема мова йшла про посилення місіонерської, проповідницької та соціальної роботи.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua