Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі міста Буча

6 травня, в день свята ікони Пресвятої Богородиці "Живоносне Джерело" та пам'яті великомученика Георгія Побідоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь апостолів Петра і Павла у місті Буча.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Бучанського благочиння протоієрей Олександр Козинець, настоятель храму протоієрей Анатолій Лихобаба та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, а по завершенні сугубої єктенії було вознесено молитву за мир в Україні. Наприкінці літургії відбувся хресний хід навколо храму.

По завершенні богослужіння архієрей передав усім присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав отця настоятеля з 80-річним ювілеєм від дня народження, яке протоієрей Анатолій відзначив Великим постом, а також з Днем тезоіменитства.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua