40075-vi

Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Бобриця

2 липня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бобриця.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель і благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав (Корчак), прес-секретар Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, духовенство Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися сільський голова села Бобриця Олександр Король, представники органів місцевого самоврядування.

Після Євангельського читання архієпископ Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив значущість найважливішої християнської чесноти - любові. Після сугубої єктенії було піднесено молитву за мир в Україні.

Владика Іларій передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також поздоровив протоієрея Ростислава з 40-річчям від дня народження, яке він відзначає цього дня. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Іларій за старанні труди на благо Церкви та у зв'язку з ювілеєм вручив отцю настоятелю орден Преподобного Нестора Літописця.

Протоієрей Ростислав щиро подякував архієрею за звершену літургію та попросив передати слова синівської любові та вдячності Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Також цього дня ювіляра було нагороджено грамотою Києво-Святошинської районної державної адміністрації за вагомий внесок у розбудову територіальної громади. Теплі привітання пролунали з вуст благодійників храму та парафіян.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua