wpid-2016032-vi.jpg

Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі села Мрія

11 червня, в день пам'яті святителя Луки Кримського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію на Свято-Успенській парафії села Мрія Києво-Святошинського району Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель храму протоієрей Олег Побережний, клірики вікаріатства. Серед них - протоієрей Михаїл Колода, який очолює парафію Казанської ікони Божої Матері села Горбовичі та є директором дитячого будинку сімейного типу. Він приїхав на свято разом зі своїми вихованцями.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, у якій розповів про земний шлях святителя та сповідника Луки, підкресливши його подвиг священнослужителя, який виконував свій послух у дуже непрості для Церкви Христової часи. Також керуючий вікаріатством навів приклади новітньої історії щодо допомоги святителя-сповідника нужденним людям, які звертаються до нього. Архієрей зазначив, що святителя та сповідник Луку шанують не лише в Україні, але й у інших країнах світу.

Після сугубої єктенії священнослужителі піднесли молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбувся чин славлення перед іконою святого, в якій знаходиться частка його святих мощей, з піднесенням молитви до святителя.

Архієпископ Іларій тепло привітав усіх парафіян зі святом і передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Благочинний Білогородського благочиння подякував архієрею за звершену літургію, виголошену проповідь і передане благословення Його Блаженства. Настоятель храму зазначив вагомість спільної молитви разом з архіпастирем.

Також владика Іларій подякував священнослужителям за сумлінне виконання послухів на ввірених їм парафіях.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua