wpid-dsc03345-vi.jpg

Архієпископ Макарівський Іларій звершив лiтургію в храмi села Забуяння

8 вересня, у день шанування Києво-Вишгородської (Володимирської) ікони Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського i всієї України, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, та єпископ Золотоношський Іоанн звершили Божественну літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці у селі Забуяння Макарівського благочиння.

Архієреям співслужили: благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Іоанн Тафічук, клірики Святої Успенської Києво-Печерської Лаври, Київської, Білоцерківської, Житомирської, Черкаської єпархій.

На Малому вході за заслуги перед Церквою з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія архієпископ Іларій нагородив настоятеля правом носіння хреста з прикрасами.

Після Євангельського читання Владика Іларій промовив проповідь, звернувши увагу на необхідність для християн завжди слідувати заповідям Господнім як основі позитивного світогляду.

Священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні богослужіння керуючий Макарівським вікаріатством подякував єпископу Іоанну та всім священнослужителям за співслужіння і передав благословення і привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. Найбільш активні парафіяни, ктитори, церковнослужителі та благодійники були удостоєні церковними орденами та грамотами-відзнаками Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Архімандрит Кирил та протоієрей Іоанн подякували архієреям за очолену Божественну літургію та попросили передати слова вдячності й синівської любові Його Блаженству.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua