Архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію в храмі селища Бишів

18 грудня вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі селища Бишів.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Петро Подунайчук, духовенство Бишівського благочиння. Перед початком Божественної літургії всі клірики благочиння підійшли до сповіді, яку звершив духівник благочиння ієрей Володимир Гмирянський.

Після завершення Божественної літургії архієпископ Іларій привітав усіх зі святом Савви Освяченого, зазначивши, що Різдво Христове, до якого ми йдемо, - є святом великої радості, а радість буде повною тоді, коли ми будемо ділитися нею з іншими.

Владика Іларій передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. Благочинний та настоятель подякували владиці за звершену літургію та передане благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Вихованці дитсадка та учні місцевої школи, які молились на богослужінні, поздоровили архієпископа Іларія та всіх священнослужителів із прийдешнім святом святителя Миколая, розповіли вірші, виконали традиційні народні піснеспіви, присвячені святому, та передали священнослужителям пам’ятні подарунки. З рук архієпископа Іларія діти та всі присутні в храмі отримали гостинці та іконки святого Миколая.

Цього ж дня архієпископ Іларій очолив чергове зібрання духовенства Бишівського благочиння, під час яких клірики обговорили поточні питання з життя парафій. Особливу увагу приділили духовно-просвітницькій та соціально-благодійній роботі, з’ясували ряд питань щодо підготовки до Різдвяних свят. Владика Іларій та благочинний подякували священнослужителям за труди на ниві Христовій та сумлінне служіння на парафіях і побажали їм всеукріплюючої допомоги від Всесильного Господа.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua