Архієпископ Макарівський Іларій звершив вiзити до парафій Макарівського благочиння

4 січня вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вiзити до парафій Макарівського благочиння.

Його Високопреосвященство супроводжував секретар благочиння протоієрей Богдан Лисиченко. Оглянувши храми благочиння, владика Іларій звернув особливу увагу на антимінси та сосуди для звершення Євхаристії, відвідав парафіяльні бібліотеки та, поспілкувавшись з настоятелями, дав необхідні настанови та поради. Його Високопреосвященство наголосив на необхідності посилення проповідницько-місіонерської та соціальної діяльності на парафіях, проведення недільних шкіл, а також ретельного звершення богослужінь.

У деяких парафіях владика провiв зустрічі з представниками місцевих територіальних громад та їх очільниками, допоміг у розв’язанні поточних питань.

Настоятелям усіх храмів владика Іларій вручив ікони та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua