20160506_185404-vi

Благочинний Бишівського благочиння на Світлому тижні відвідав соціальні заклади Макарівщини

6 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) з групою волонтерів відвідали з пасхальними подарунками соціальні установи Макарівщини.

Зокрема, молочні продукти, надані черкаським підприємством «Звенигора», та придбану свіжеспечену великодню випічку було доставлено в стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району у селі Грузьке, куди в перший день Пасхи настоятель місцевої Архангело-Михайлівської парафії протоієрей Андрій Велимчаниця також передав зібрані парафіянами продукти.

Наразі в соціальній установі перебуває 17 одиноких непрацездатних громадян. Мешканці відділення та персонал отримали у подарунок ікони Воскресіння Христового та примірники газети «Дзвони Бишівського краю», підготовленої до Великодня.

У цей же день благодійники побували й у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів, де на даний час перебуває 27 дітей. Це як діти, що виховуються без опіки батьків, так і діти з сімей вимушених переселенців. Для них було придбано фрукти та передано пасхальні куличі.

Поспілкувавшись з мешканцями соціальних центрів, відвідувачі привітали всіх з Великодніми святами і побажали перебувати в радості у ці особливі дні і завжди.

Загалом, протягом Світлого тижня клірики Бишівського благочиння відвідали з пасхальними подарунками всі соціальні установи, розташовані на території церковного округу, та побували у сім’ях українських військовослужбовців, які загинули у зоні АТО, надаючи духовну підтримку та матеріальну допомогу.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua