SavedPicture-201492017114.jpg

Благочинний Бишівського благочиння разом з волонтерами відвідали школу-інтернат у селі Мостище

18 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав допоміжну школу-інтернат села Мостище Макарівського району для дітей з особливостями психічного розвитку. Для школи було передано необхідні продукти.  До благодійної акції долучилися соціальні волонтери з Німеччини та Франції

Зустріч відбулася в актовій залі. Священнослужитель поспілкувався з вихователями, викладачами та вихованцями закладу. Архімандрит Філарет розповів про свята Православної Церкви, які відзначаються цими днями, а також наголосив на необхідності жити за заповідями Господніми і завжди допомагати одне одному. Окремо було обговорено викладання предмета Християнська етика, який цього року вперше введено в навчальну програму.

Усім у благословення було роздано ікони преподобної Параскеви Сербської. Директор навчального закладу Наталія Василенко подякувала за відвідування та зазначила, що подібні зустрічі необхідні і в подальшому.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua