Благочинний Бишівського благочиння у день святого Миколая відвідав спеціалізовану школу-інтернат у селі Мостище

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, працівники відділу соціально-благодійного служіння Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим) відвідали спеціалізовану школу-інтернат I-II ступенів для дітей з вадами розумового розвитку села Мостище Макарівського району.

До привітань приєднались також гості: співробітник Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету та Інституту світової літератури ім. А. Горького РАН Елена Маццола (Італія), перекладач з італійської мови та викладач Московського педагогічного державного університету Оксана Дубнякова, доцент кафедри філософії науки та теорії культури Харківського національного університету ім. В. Каразіна Олександр Філоненко, а також працівники науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера» Лідія Лозова та Ольга Биканова.

Відвідувачі роздали дітям подарунки та гостинці. Архімандрит Філарет поздоровив усіх зі святом святителя Миколая, розповів про пов’язані з ним традиції та передав слова вітання від архієпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством. Директор закладу Наталя Василенко подякувала за теплі слова й гостинці та передала у подарунок гостям витинанки та інші вироби, власноруч виготовлені вихованцями школи. Було обговорено питання співпраці між мостищанською школою та навчальними та соціальними центрами України та Італії.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua