20140901_110457-vi

Благочинний Бишівського благочиння відвідав навчальні та соціальні заклади Макарівщини

1 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав навчальні заклади та соціальні центри Макарівського району.

Зокрема, отець благочинний побував на святі Першого дзвоника в загальноосвітній школі селища Лишня. Всі присутні вознесли молитву за мир в Україні. Особливі подарунки було підготовлено для першокласників. Вчителі та учні отримали в благословення натільні хрести та ікони Пресвятої Богородиці.

Також архімандрит Філарет завітав до дитячого садку "Сонечко" селища Лишня та "Лелеченька" селища Мостище. Після них священнослужитель відвідав мостищанську допоміжну школу, де навчаються діти з розумовими відхиленнями з різних районів Київської області.

Вчителі підкреслили важливість для них зустріч зі священиком. Слід зазначити, що цього року в Мостищі починає викладатися предмет Християнська етика.

Цього ж дня отець Філарет відвідав Стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району у Грузькому та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів. Для тих, хто наразі перебуває у цих соціальних закладах, зусиллями благочиння від заводу "Звенигора" з Черкаської області було надано молочну продукцію та сири.

Отець архімандрит поспілкувався з літніми мешканцями стаціонарного відділення та юними вихованцями копилівського центру, адже подібні зустрічі є вкрай необхідними для підтримки тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua