20150522_222847-vi

Благочинний Бишівського благочиння відвідав соціальні заклади Макарівщини до дня святителя Миколая

22 травня, в день свята святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) разом зі співробітниками Соціально-благодійницького відділу Бишівського благочиння відвідав соціальні заклади Макарівщини.

Зокрема, цього дня зі святом святого Миколая благодійники привітали всіх, хто перебуває в стаціонарному відділенні для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району с. Грузьке.

Мешканцям закладу було передано продукцію, надану на благодійній основі підприємством "Звенигора", що розташоване у Черкаській області. Самотні літні люди з радістю поспілкувалися зі священнослужителем та волонтерами відділу, усім їм було вручено солодкі подарунки. Солодощі з нагоди свята отримав і персонал закладу.

Цього ж дня співробітники відділу побували і в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів. Зустрівшись з дітьми та підлітками, які перебувають тут, архімандрит Філарет розповів про відзначення дня пам'яті святого Миколая навесні. Усі отримали солодкі подарунки. Установі також було передано молочні продукти від підприємства "Звенигора".

Гостинці отримали не лише дітлахи без батьківської опіки, які перебувають у закладі, але й дві багатодітні сім'ї вимушених переселенців зі сходу України, які наразі мешкають тут. В одній сім'ї виховуються десятеро дітей, в іншій - п'ять.

Відвідувачі та ті, хто перебуває у Центрі, разом помолилися за мир у нашій країні.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua