20150528_180752-vi

Благочинний Бишівського благочиння відвідав соціальний заклад у смт Макарів

28 травня, напередодні Дня захисту дітей, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами, які працюють у Благодійницькій комісії Макарівського та Бишівського благочинь, відвідали Центр соціальної підтримки сімей та дітей «Промінь надії» в смт Макарів.

Відвідувачі привезли для мешканців Центру – дітей та самотніх матерів з маленькими дітьми – молочні продукти, передані Черкаським підприємством «Звенигора». Також усім, хто перебуває в закладі, вручили солодкі подарунки.

Архімандрит Філарет розповів про прийдешнє свято Святої Трійці - день народження Церкви Христової -, а також зазначив, що 1 червня, в День захисту дітей, важливо помолитися за дітей, загиблих у зоні збройного конфлікту на сході України. На прохання дітей отець Філарет та всі присутні помолилися за мир в Україні.

Священнослужитель нагадав, що нам дуже важливо берегти священний дар життя і захищати дітей та дитинство, адже і малого Христа Спасителя захистили тоді, коли Йому загрожувала небезпека від Ірода: Йосип виконав розпорядження Ангела Господнього і вночі з Дівою Марією і Немовлям Ісусом пішов з Віфлеєма до Єгипту, де перебував до смерті Ірода.

Як вихованці Центру, так і вихователі отримали в благословення від Макарівського вікаріатства образи Богонемовляти Христа, привезені зі Святої Землі та освячені на місці народження Спасителя у Віфлеємі.

Разом зі співробітником соціального центру благодійники з’ясували подальші плани спільної роботи. Діти були дуже раді як відвідуванню, так і подарункам.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua