Благочинний Бишівського благочиння взяв участь у колегії Відділу освіти Макарівської РДА

26 червня, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Високопреосвященнішого Митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, благочинний Бишівського благочиння, архімандрит Філарет (Єгоров) взяв участь у розширеній колегії відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації на запрошення організаторів.

У потужному заході взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські та селищні голови, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, голови профспілкових, батьківських комітетів та опікунських рад навчальних закладів району.

Було обговорено нагальні питання щодо роботи освітян у Макарівському районі. Окрему увагу приділили соціально незахищеним категоріям дітей. У своєму зверненні до учасників освітнього форуму Макарівщини архімандрит Філарет підкреслив, що зараз конче необхідна консолідація всіх здорових сил суспільства, нагадавши слова Святителя Димитрія Ростовського, уродженця Макарова, який багато потрудився на ниві освіти: "Старайся і трудись у добрі; на себе не надійся, а молись Богові, завжди і щиросердно шукай Його помочі".

Бишівський благочинний побажав успіхів освітянам в їхніх подальших звершеннях. У розмові з директорами шкіл архімандрит Філарет наголосив на доцільності викладання у шкільному курсі предмету "Основи християнської етики".

В.о. начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Валентина Савченко подякувала священнослужителю за участь у форумі.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua