IMG_0605-vi

Благочинний Бишівського благочиння з вихованцями недільних шкіл відвідали книжкову виставку у Києві

13 квітня з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, вихованці недільних шкіл Бишівського благочиння відвідали книжкову виставку у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" міста Києва. Групу учнів супроводжував благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

До поїздки також долучилися учні загальноосвітніх шкіл Макарівського району на чолі з вчителем християнської етики Тетяною Лозовенко. Поїздка відбулася за сприяння настоятеля храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Ясногородка ієрея Романа Задорожнього та за підтримки генеральний директор "Мистецького Арсеналу" Наталія Заболотна.

Для юних відвідувачів було проведено екскурсію. Вони ознайомилися з печатною продукцією українських видавництв, особливу увагу було приділено духовним книгам київського видавництва "Дух і літера". Незвичну програму було проведено для учнів на пізнавальних атракціонах: діти вчилися малювати новими методами, дізнавалися про цікаві факти природничих наук.

Наприкінці відвідування організатори вручили усім подарунки.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua