20151225_132947-vi

Благочинний Бишівського благочиння з волонтерами відвідали соціальні заклади Макарівщини

25 грудня волонтери Відділу соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння на чолі з благочинним архімандритом Філаретом (Єгоровим) з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відвідали соціальні заклади Макарівщини.

Зокрема, благодійники побували в дитячому відділенні Макарівської центральної районної лікарні, де наразі перебуває багато дітей, які виховуються без опіки батьків, у Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії" смт Макарів та в Центрі соціальної реабілітації для дітей та підлітків села Копилів.

Для мешканців та вихователів соціальних закладів підготували подарунки та гостинці. Також було передано в допомогу продукцію, надану черкаським молочним підприємством "Звенигора".

Провівши бесіду з працівниками та вихованцями установ, архімандрит Філарет розповів про святителя Спиридона, пам'ять якого сьогодні вшановується. Отець благочинний зазначив, що цей святий у своєму служінні Святій Церкві вподобляється святителю Миколаю Чудотворцю.

Також, привітавши усіх з прийдешніми Різдвяними святами, волонтери запросили дітлахів на різдвяні концерти.

makariv-vikar.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua