Благочинний Деснянського благочиння освятив меморіальну дошку загиблому у зоні АТО офіцеру

23 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак взяв участь у відкритті меморіальної дошки офіцеру Збройних сил України Володимиру Кравчуку, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО.

На фасаді будинку №32 по вулиці Т. Драйзера, де колись проживав офіцер Національної гвардії України, за сприяння депутата Київської міської ради 29 виборчого округу Деснянського району Петра Кузика, було встановлено меморіальну дошку на честь Володимира Кравчука. На відкритті також були присутні представники Деснянської РДА, рідні, друзі, колеги, вчителі та учні середньої школи № 275, випускником якої був загиблий.

Після вшанування пам’яті спочилого офіцера, отець Димитрій освятив пам’ятний знак, а також всі присутні поклали квіти до меморіалу. Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Володимир Кравчук нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua