Благочинний Деснянського благочиння відвідав Будинок престарілих

15 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак разом з хором Свято-Троїцького храму під керівництвом регента Наталії Кравченко привітали з Різдвяними святами ветеранів війти та праці, громадян похилого віку, учасників бойових дій та інвалідів колядками та щедрівками в спеціалізованому будинку Деснянського району міста Києва по вулиці Будищанській, 4.

Святкову програму розпочав співак хору Михайло Семенов, виконавши на фортепіано декілька музичних творів. Продовжив програму хор Свято-Троїцького храму, виконавши Різдвяні колядки та щедрівки: "Добрий вечір тобі", "Нова радість стала, На небі зірка ясна засяла", "Бог предвічний", "Небо і земля", "По всьому світу стала новина", "Щедрий вечір", "Небо ясні зорі вкрило", "Щедрик, щедрик, щедрівочка", що доповнювались святковими віршами-привітаннями.

Протоієрей Димитрій Григорак ще раз привітав усіх присутніх з святами, побажав міцного здоров'я, Божого благословення на довгі роки життя. Керівник спеціалізованого будинку Наталія Калита та його мешканці висловили щиру подяку за привітання та допомогу продуктами харчування.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua