unnamed (5)

Благочинний Деснянського благочиння відвідав захід пам’яті загиблих на Сході України

10 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак відвідав захід, присвячений усім загиблим під час збройного протистояння на Сході України. На пам'ятному вечорі бул представники реабілітаційного Центру по боротьбі з наркоманією та алкоголем, благодійної організації «Світ без залежності», Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, спілки ветеранів АТО Деснянського району міста Києва, а також сім'ї, які втратили своїх чоловиків та синів в зоні АТО.

На заході вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями дарували сім’ям загиблих, представникам спілки ветеранів, представникам громадських організацій та усім присутнім у концертній залі свої виступи: вірші, пісні, та ін.

До усіх, хто втратив своїх близьких на полі бою, мав слово отець Димитрій. Він висловив свою шану загиблим воїнам, мужнім синам та чоловікам, котрі віддали свої життя за те, щоб настав мир на рідній землі. В кінці заходу всім постраждалим сім’ям було передано матеріальну допомогу, зібрану всіма присутніми організаціми та волонтерами-добровольцями.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua