Благочинний Деснянського благочиння взяв участь у заходах до Дня пам’яті і примирення

5 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Деснянського благочиння Східного київського вікаріатства протоієрей Димитрій Григорак разом з духовенством Свято-Троїцького храму були присутні на урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у с. Троєщина. Захід було проведено з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На церемонії також були присутні заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко, військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів, депутат Київради Віктор Грушко, ветерани війни, актив ветеранських організацій, учнівська молодь.

Духовенство звершило панахиду за загиблими, після чого пам'ять воїнів, які не повернулися з війни, захищаючи Вітчизну, вшанували хвилиною мовчання, а також покладанням квітів до Меморіального комплексу.

Окрім того, впродовж декількох днів буде здійснюватись комплекс інформаційних, просвітницьких та виховних заходів, присвячених 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі Українського народу у Другій світовій війні, що відбуватиметься у закладах освіти та культури Деснянського району.

Висловлюючи велику подяку тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя здобув велику перемогу над нацизмом, а також вшановуючи пам’ять загиблих воїнів у роки Другої світової війни, завжди пам’ятатимемо та будемо вдячні за наше сьогодення та мирне небо над нами.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua