unnamed

Благочинний Голосіївського благочиння провів ряд зустрічей стосовно посилення соціальної роботи

15 квітня благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов на виконання Благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира щодо посилення соціальної роботи провів ряд зустрічей.

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія священик зустрівся з головою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Миколою Даневичем. Отець Павел привітав Миколу Володимировича з високим призначенням і побажав Божої допомоги та успіхів у справах. Спільно з начальником Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини було обговорено план спільної роботи в соціальній сфері.

Також отець благочинний зустрівся з головою Організації ветеранів Великої Вітчизняної війни Сергієм Короповим. Протоієрей Павел висловив намір привітати і підтримати ветеранів, яких нараховується більше 400 у Голосіївському районі, з яких 300 - лежачі і потребують постійного догляду.

Цього ж дня отець Павел зустрівся з директором Голосіївського парку ім. М. Рильського Людмилою Лисенко, з якою були узгоджені святкові заходи, концерт та виставка дитячої творчості в Голосіївському парку, що заплановані на 20 і 27 квітня.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua