P1390567

Благочинний Голосіївського благочиння взяв участь у обговоренні питань допомоги бідним в зимовий період

20 жовтня відбулося засідання круглого столу під назвою «Друзі бідних», організованого київським представництвом общини святого Егідія – міжнародної організації, що займається допомогою бідним. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заході взяли голова Синодального відділу з благодійності та соціального служіння протоієрей Владислав Діханов, протоієрей Захарія Керстюк - координатор благодійної місії "Милосердя без кордонів", та благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов.

На заході обговорювались питання допомоги бідним в зимовий період 2014 року. У своєму вітальному слові голова общини святого Егідія Юрій Ліфансе розповів учасникам зустрічі про найактуальніші проблеми, з якими сьогодні стикаються малозабезпечені люди на вулицях Києва та інших українських міст. Учасники круглого столу під час зустрічі неодноразово наголошували на тому, що разом із загостренням конфлікту на сході України кількість людей, які потребують матеріальної допомоги, значно збільшилась.

Доповідачі у своїх промовах поділилися власними планами заходів, які мають допомогти малозабезпеченим людям пережити холодну пору року. Зокрема, було погоджено програму координування спільних зусиль благодійних організацій по налагодженню щоденного харчування малозабезпечених людей взимку. Також планується відкриття кількох цілодобових центрів «Гарячий чай», де могли б зігрітися бездомні люди.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua