unnamed

Благочинний Ірпінського благочиння взяв участь у засіданні круглого столу про збереження міжконфесійного миру

7 травня відбулося засідання круглого столу з представниками церков та релігійних об’єднань, що діють на території Ірпінського регіону, з питань співпраці влади і церкви, діалогу між представниками релігійних конфесій, залучення молоді до духовно-просвітницьких заходів, соціальної роботи релігійних організацій. Захід пройшов під головуванням першого заступника Ірпінського міського голови Миколи Головкевича.

З благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія участь у засіданні взяв благочинний Iрпiнського благочиння протоієрей Олександр Федоричко.

Учасники зустрічі обговорили важливі аспекти духовно-просвітницьких заходів в Ірпінському регіоні. Нині ситуація в країні непроста, тому присутні акцентували увагу, що треба зібрати всі сили і спільно працювати громадою для збереження міжконфесійного миру та порозуміння в суспільстві. Найголовніше - аби всі намагалися знаходити спільну мову і знаходили її. Представник влади підкреслив, що місцева влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства та релігійних об’єднань, до підтримки релігійних громад.

Отець Олександр, зі свого боку, подякував за зустріч та за сприяння у вирішенні багатьох питань, які турбують релігійні громади. Священик зазначив, що напрацьовані добрі взаємовідносини повинні міцнішати і розвиватися.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua