Благочинний Ірпінського благочиння взяв участь в урочистостях до 70-річчя визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня біля меморіалу загиблим воїнам у місті Ірпінь відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. На Привокзальній площі міста зібрались представники влади, ветерани й учасники бойових дій, громадськість, молодь.

Свято розпочалось заупокійною літією за загиблими в роки війни, яку з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, якому співслужили духівник благочиння і настоятель Свято-Троїцького храму Ірпеня протоієрей Памфіл Вовченко та протоієрей Віктор Радчук.

Отець благочинний звернувся до ветеранів,учасників бойових дій та усіх присутніх з вітальним словом і закликав до збереження миру й злагоди у суспільстві.

Ланцюгом вздовж меморіалу загиблим воїнам вишикувались школярі з живими квітами.

Після заупокійної літії отець Олександр освятив пам’ятний знак на місці, де буде встановлено пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам та учасникам АТО.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua