Благочинний Печерського благочиння взяв участь в урочистостях до ювілею столичної лікарні № 17

26 червня Київська міська клінічна лікарня №17 відзначила свій 40-річний ювілей. Медичну установу було організовано у 1975 році на базі дитячої клінічної лікарні №7 Печерського району Києва як міський пульмонологічний центр. У 2014 році під час лютневих подій на Майдані Незалежності лікарня приймала всіх постраждалих.

Поздоровлення керівництву та медичному персоналу лікарні з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав благочинний Печерського благочиння та настоятель храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні протоієрей Володимир Косточка. Під час урочистого зібрання усі присутні помолилися за мир в нашій державі. У святкових заходах взяли участь також представники Міністерства охорони здоров’я, Київської міської адміністрації та керівники лікарень міста Києва.

Отець Володимир висловив щиру подяку за плідну співпрацю між Свято-миколаївською парафією та медичною установою, на території якої розташований храм. Напередодні духовенством було звершено подячний молебень та відкрито меморіальну дошку за нагоди відразу двох ювілеїв - 40-річчя лікарні та 15-річчя храму.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua