_MG_1126

Блаженніший Митрополит Володимир благословив віруючих на Великий піст

17 березня, у Прощену неділю, Предстоятель Української Православної Церкви БлаженнішийМитрополит Київський  і всієї України Володимир молився за Вечірнею у храмі прпп. Антонія і Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням також молилися митрополити - Бориспільський Антоній (керуючий справами УПЦ, перший вікарій Київської Митрополії), Феодосійський і Керченський Платон, Вишгородський і Чорнобильський Павел (намісник Лаври), архієпископи – Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), єпископи - Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Васильківський Миколай, духовенство Київської єпархії та насельники Лаври у священному сані.

Наприкінці Вечірні Блаженніший Владика звершив молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці та звернувся до богомольців із повчальним словом.

«Сьогодні ми згадуємо про велику любов Божу до роду людського. Без цієї любові не відбувається нічого. Так возлюбив Бог світ, що віддав сина Свого Єдинородного, аби кожен, віруючий в Нього, не загинув, але мав життя вічне. Христос дає мир світу, щоби ми налагоджували відносини один з одним та з усіма разом. Піст – це великий подвиг і хто захоче нести його у своєму серці, то повинен плекати його з усіма зусиллями святості та праведності. Нехай в цей святий вечір Господь пошле нам своє Божественне благословення, яке покриватиме, просвіщатиме та даватиме нам велику милість», - сказав Владика Володимир.

Потім  Первосвятитель попросив у духовенства та віруючих пробачення та благословив усіх на проходження Великого посту.

Насамкінець з благословення Блаженнішого Владики були роздані образочки Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua