wpid-img_5198_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив літургію в Спасо-Преображенському соборі мiста Суми

13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі мiста Суми.

Цього дня Сумська єпархія відзначає шанування чудотворного образу Христа Спасителя «Хліб Життя». Його явлення відбулося 30 листопада 1887 року у підвалі храму Всіх святих села Мала Чернеччина, що на Сумщині.

Його Блаженству співслужили архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, єпископ Унгенський і Ниспоренський Петро (Православна Церква Молдови), єпископ Глухівський і Конотопський Роман, вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, а також чисельне духовенства міста.

За богослужінням молилися тисячі віруючих, що прийшли цього дня до Сумського кафедрального собору.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав архієпископа Євлогія, гостів і духовенство Сумської єпархії, чисельних мирян із недільним днем та святом на честь Малочернетчинського чудотворного образу Христа Спасителя «Хліб Життя».

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua