wpid-7171183_115-94-120-1995_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Київський i всієї України Онуфрій освятив кафедральний собор у Ромнах

12 грудня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відвідав Роменську єпархію.

Під час Архіпастирського візиту до Ромен Його Блаженство очолив Божественну літургію в Свято-Духівському кафедральному соборі.

Перед початком богослужіння Предстоятель звершив чин Великого освячення храму.

Блаженнішому Митрополиту Онуфрію співслужили: архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, єпископ Ірпінський Климент і духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії Предстоятель привітав православних роменців із видатною подією у житті міста – освяченням відреставрованого кафедрального собору. Його Блаженство подякував правлячому Роменською єпархією архієпископу Іосифу та ктиторам за відбудову храму та благословив усіх.

Роменський Свято-Духівський собор є історико-архітектурною пам’яткою міста першої половини XVIII століття. Цей храм належить до типологічно унікальних споруд стилю українського відродження.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua