wpid-img_0681.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив 40-денне поминання за упокій новопреставлених убієнних священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини (Ковальчук) в усіх храмах УПЦ

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив в усіх храмах та монастирях Української Православної Церкви звершувати протягом 40 днів заупокійні молитви за новопреставлених убієнних ієрея Романа Ніколаєва та монахиню Алевтину (Кравчук). Про це повідомила Канцелярія Київської Митрополії.

Трагічна загибель священика Романа Ніколаєва сталася 25 липня після вечірнього богослужіння. За повідомленням міліції двоє невідомих нанесли йому смертельні поранення з вогнепальної зброї, від яких отець Роман помер у лікарні 29 липня.

Насельницю Свято-Вознесенського Флорівського монастиря монахиню Алевтну (Кравчук) було жорстоко вбито 27 липня. Наступного дня її тіло з слідами катування знайшли родичі у помешканні, в якому матушка проживала до приходу в монастир.

Монахиню Алевтину було поховано 29 липня на монастирському цвинтарі Флорівського монастиря.

Відспівування священика Романа Ніколаєва буде звершено 31 липня в храмі Покрова Божої Матері на Оболоні (м. Київ, вул. Прирічна, 5-а). Початок заупокійної Літургії о 7:00. О 9:00 розпочнеться Чин відспівування. Поховають отця Романа в селі Рудня Броварського району Київської області біля могил родичів.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua