39-1

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив дітей-сиріт із зони АТО

13 липня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей міста Краматорська. В цьому дитячому будинку виховуються 45 дітей, чимало з яких залишились сиротами внаслідок військових дій у зоні АТО.

На запрошення православного сестринства, що діє при Свято-Михайлівській парафії при Олександрівській клінічній лікарні столиці, до Києва приїхало 15 дітей-сиріт. Маленькі гості розповіли Його Блаженству про перші враження від Києво-Печерської Лаври та столиці загалом. У свою чергу, Предстоятель побажав їм міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів у навчанні, вручив подарунки і благословив кожного.

Після знайомства із святинями Києва, діти відпочиватимуть у місті Обухів, де ними опікуватиметься місцеве православне сестринство на честь святої праведної Іуліанії Ольшанської, а потім продовжать своє паломництво та відпочинок у ставропігійному жіночому монастирі на честь Афонської ікони Божої Матері, що в урочищі Кип’яче Житомирської області.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua