IMG_0816

Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив відкриття дитячого благодійного свята в Національній опері України

7 січня, в день свята Різдва Христового, у Національній опері України відбулося дитяче благодійне свято «Різдвяний вертеп-2015», влаштоване для дітей з дитячих будинків та шкіл-інтернатів Києва та Київської області. Урочисте відкриття заходу благословив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Також у благодійному святі взяв участь голова Синодального відділу у справах молоді УПЦ єпископ Обухівський Іона.

Відкриваючи цьогорічний “Різвяний вертеп”, Його Блаженство сказав: «Христос прийшов на землю у вигляді малої дитини, немовляти. Господь пережив усі рівні віку земного буття: Він був і дитиною, і юнаком, і дорослою людиною. Сьогодні ж ми святкуємо найперший день Його земного буття, коли Христос став дитиною; тому ми зібрались тут разом із дітками, щоб згадати цю священну подію, яка прихилила Небо де землі».

Зазначивши, що дитинство є особливим періодом людського розвитку, коли людина перебуває найближче до Бога, Предстоятель привітав усіх дітей і гостей свята, побажав їм рости добрими, чемними і чесними один до одного і до ближніх, щоб усі стежки їхнього земного життя були осяяні спасительним життєдайним сяйвом вифлеємської зорі.

Цього дня Блаженніший Митрополит Онуфрій приймав вітання у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври. Свого священноархімандрита прийшли привітати намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел із братією обителі, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зі студентами, викладачами та працівниками Київських духовних шкіл.

Протягом дня Блаженнішого Владику вітали різдвяними колядками представники кліру та миряни багатьох київських монастирів та храмів, художні фольклорні хори та аматорські колективи.

Його Блаженство подякував усім гостям за привітання, побажав усім Господньої ласки, миру та добра, вручив різдвяні подарунки та благословив кожного.

church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua