wpid-34-2_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій молитовно вшанував пам’ять святих апостолів Петра і Павла у Києво-Печерській Лаврі

12 липня, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженіший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, а також єпископат та духовенство з різних єпархій Української Православної Церкви.

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв кліриків столичних парафій богослужбових нагород.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до чисельних вірян, що зібралися під склепінням Великої церкви зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

За богослужінням Блаженніший владика звершив священицьку хіротонію над кліриком Обухівського благочиння Київської єпархії дияконом Євгенієм Захарченком. Також митрополит Павел хіротонісав у диякона Олександра Олексієвича для служіння у Деснянському благочинні столиці.

Після одпусту Предстоятель УПЦ привітав паству з великим святом на честь святих апостолів Петра і Павла, а також сказав слова вітання на адресу митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, який цього дня відзначає тезоіменитство.

Напередодні ввечері Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Всенічне бдіння у цьому ж храмі.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua