Блаженніший Митрополит Онуфрій обговорив з Міністром культури заходи щодо святкування 1000-ліття преставлення святого князя Володимира

9 липня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у засіданні Організаційного комітету при Міністерстві культури України з вшанування пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира. Його Блаженство супроводжував глава Адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Захід проходив під головуванням Віце-прем’єр-міністра України — Міністра культури України В.А. Кириленка. На засіданні були обговорені питання щодо святкування у 2015 році 1000-ліття преставлення рівноапостольного князя Володимира.

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про заходи, які були проведені УПЦ в рамках святкування ювілею, а також про ті, що ще заплановані на поточний рік.

Відповідно до прийнятих на засіданні рішень заплановано проведення на державному рівні наукових конференцій, симпозіумів, круглих столів, семінарів та інших наукових та просвітницьких заходів.

Зокрема, 28 липня, у день пам’яті святого князя Володимира, планується проведення культурно-мистецького заходу «Урочиста академія пам’яті Святого рівноапостольного князя Володимира» у Національній опері України.

З благословення Блаженнішого владики представники Української Православної Церкви братимуть участь у всіх заходах з нагоди відзначення 1000-літнього ювілею преставлення святого князя Володимира.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua