GK9G7878

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію та звершив хіротонію архімандрита Сергія (Михайленка) на єпископа Болградського

15 листопада, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув з Архіпастирським візитом до Одеської єпархії. В аеропорті Одеси Його Блаженство зустрічали митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, вікарні архієреї Одеської єпархії, а також голова Одеської обласної ради О.І. Урбанський, Одеський міський голова Г.Л. Труханов і члени депутатського корпусу Верховної Ради України.

В інтерв’ю місцевим ЗМІ Блаженніший владика підкреслив важливість спільної молитви з духовенством і віруючими Одеси за мир, стабільність та благополуччя України. Також Предстоятель відзначив, що Архіпастирський візит до Одеської єпархії приурочений визначній даті – 16 листопада виповниться 40 років від дня архієрейської хіротонії митрополита Агафангела.

На Соборній площі перед Спасо-Преображенським кафедральним собором Одеси Блаженнішого Митрополита Онуфрія вітали тисячі православних одеситів.

Після урочистої зустрічі Його Блаженство очолив Божественну літургію, під час якої звершив архієрейську хіротонію над намісником Свято-Костянтино-Єленинського чоловічого монастиря Ізмаїла архімандритом Сергієм (Михайленком).

За літургією Блаженнішому владиці співслужили: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Одеський і Маріупольський Іларіон, митрополит Камянець-Подільський і Городоцький Феодор, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломей, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, митрополит Переяслав Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Балтський і Ананьївський Олексій, архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Овідіопольський Аркадій, єпископ Южненський Діодор, єпископ Арцизький Віктор, а також духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до чисельної одеської пастви зі словом проповіді, в якій на прикладі зцілення гадаринського біснуватого Господом нашим Ісусом Христом підкреслив, що боротися з темними силами можливо лише усвідомивши власні гріхи та звернувшись про допомогу до Бога.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. По завершенні Божественної літургії Його Блаженство звернувся до єпископа Болградського Сергія зі Словом та вручив йому архієрейський жезл.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua