MG_3175

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у день Собору преподобних отців, які у Ближніх печерах

11 жовтня, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, свято Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій; архієпископи: Білогородський Николай, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій; єпископи: Львівський і Галицький Філарет, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Васильківський Миколай, а також духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до чисельних вірян, які зібралися цього дня за Божественною літургією у Лаврі, зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час літургії Його Блаженство звершив дияконську та священицьку хіротонії над студентами Київської духовної академії і семінарії: Іоанном Квашніним і дияконом Іоанном Вільховецьким.

Після відпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив хресний хід до Ближніх печер, де з Преосвященними архієреями та духовенством відслужив молебень святим преподобним Києво-Печерським. По звершенню молебного співу Блаженніший владика привітав присутніх зі святом та благословив усіх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua