wpid-mg_1491_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у день святкування Собору преподобних отців Києво-Печерських, котрі у Дальних печерах спочивають

10 вересня, у день святкування Собору преподобних отців Києво-Печерських, котрі у Дальніх печерах (прп. Феодосія) спочивають, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній, архієпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій; єпископи: Бердянський і Приморський Єфрем, Фастівський Даміан, Золотоношський Іоанн, а також духовенство монастиря.

Після читання Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді, в якій розповів про значення подвигу преподобних Києво-Печерських та закликав вірних наслідувати святих у своєму житті.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По закінченні Божественної літургії був звершений хресний хід на Дальні печери.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua