wpid-116_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Аннинському жіночому монастирі

14 серпня, на свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та у день пам’яті семи мучеників Маккавей, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Аннинському жіночому монастирі Чернівецько-Буковинської єпархії.

Його Блаженству співслужили митрополити: Хустський і Виноградівський Марк, Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, Тернопільський і Кременецький Сергій; архієпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней, Чернівецький і Буковинський Мелетій; єпископи: Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент, Хотинський Євсевій, Івано-Франківський і Коломийський Тихон, а також духовенство обителі.

Розділити радість престольного свята обителі зібралися близько 15 тисяч православних віруючих, значна частина з яких прийшла на свято пішки хресними ходами з різних регіонів України.

Після читання Євангелія Його Блаженство звернувся до багатотисячної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту Блаженніший владика звершив освячення меду та трав, після чого звернувся до духовенства, настоятельниці монастиря, ігумені Нонни, сестер, парафіян і гостей обителі з привітаннями на честь престольного свята та благословив усіх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua