IMG_0897

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію в Успенському соборі Лаври

10 травня, в Неділю про самаряниню, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій і Бородянський Варсонофій, а також духовенство монастиря.

Після читання Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словами проповіді: «Усіх вас, дорогі брати і сестри, вітаю зі святом Світлого Христового Воскресіння та Неділею самарянки, яка розмовляла зі Спасителем і увірувала у Христа, прийняла християнство і постраждала за Нього. У хрещенні вона отримала ім’я Фотинія, по-нашому — Світлана, тому всіх сестер, хто носить це ім’я, вітаю із днем небесної покровительки».

На літургії була піднесена молитва за мир в Україні. Після відпусту Його Блаженство розповів про паломництво до колодязя самарянки, що у Святій Землі, і окропив водою з нього всіх присутніх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua