IMG_1373

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію з нагоди 1000-ліття кончини Бориса і Гліба

15 травня, з нагоди 1000-ліття кончини благовірних князів та страстотерпців Бориса і Гліба, в Борисо-Глібському храмі міста Вишгород було звершено Божественну літургію. Святкове богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, єпископи: Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій і духовенство єпархії.

Після читання Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

Після вiдпусту був звершений хресний хід, яким духовенство та чисельні віруючі пройшли через все місто до центральної площі Вишгорода.

В центрі міста Його Блаженство очолив святковий молебень святим Борису і Глібу, після чого звернувся до всіх присутніх із словами привітань з престольним святом та відзначенням 1000-ліття кончини святих благовірних князів.

В рамках урочистих заходів були проведені хоровi виступи, недільної школи, Вишгородського фольклорного ансамблю, екскурсії по музеях заповідника та фотовиставка відомого грецького фотохудожника Костаса Асіміса «Наш Афон».

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua