wpid-73o03183_edit.jpg

Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочистості, присвячені 1000-літтю святого князя Володимира Великого, у Браїлівському монастирі

15 вересня, у день урочистих святкувань, приурочених до 1000-ліття блаженної кончини святого князя Володимира Великого, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому жіночому монастирі с. Браілів Вінницької області.

Його Блаженству співслужили митрополити: Одеський і Ізмаїльський Агафангел; Верійський і Науський Пантелеімон (Елладська ПЦ); Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Хмельницький и Старокостянтинівський Антоній, Черкаський і Канівський Софроній, Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницький и Барський Симеон, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Могилів-Подільський и Шаргородський Агапіт, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр; архієпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; єпископи: Семятицький Георгій (Польська ПЦ), Єдинецький і Бричанський Никодим (Молдова), Туровський і Мозирський Леонід (Білорусь), Львівський і Галицький Філарет, Конотопський і Глухівський Роман, Бородянський Варсонофій, Сорокський Іоанн (Молдова), Золотоношський Іоанн, а також духовенство і гості Вінницької єпархії у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство виголосив проповідь перед чисельною вінницькою паствою.

По завершенні богослужіння було звершено хресний хід, в якому взяли участь кілька тисяч прочан. По завершені ходи Блаженніший владика ще раз привітав митрополита Симеона та всіх присутніх зі святом на честь Собору Вінницьких святих, а також із 1000-річним ювілеєм з дня блаженної кончини святого князя Володимира Великого. Окрім цього Предстоятель розповів про преподобних Антонія і Феодосія Печерських, пам’ять яких шанується в цей день і закликав посилити молитви про мир і стабільність в Україні.

Насамкінець Його Блаженство вклонився семи чудотворним іконам єпархії, які спеціально були привезені на святкування.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua